פארק הייטק

הדפס

בניית פארקי הייטק

 

מרכז אזורי המתוכנן ומוקם כקומפלקס אחד, הכולל מבנים המיועדים לפעילות תעשיות עתירות ידע של חברות בינלאומיות וישראליות בתחום ההיי-טק ומדעי החיים. פארק הייטק כולל שטחי משרד, מעבדות ושטחים מסחריים לצד שטחים פתוחים, וכן שטחי שירות ותשתית משותפים למשתמשי הפארק.


לחברת גב-ים מקבוצת נכסים ובניין מספר פארקי הייטק:

  1. פארק מת"ם בחיפה – פארק ההייטק והעסקים הגדול, המוביל והוותיק בישראל השוכן במבואותיה הדרומיים של חיפה, המוחזק בשיתוף עם עיריית חיפה. הפארק משתרע על שטח של כ-220 דונם ובהם מבנים בשטח של כ-200,000 מ"ר.
  2. פארק הייטק מרכז גב-ים הרצליה – קומפלקס של 6 מבנים הממוקם בלב איזור ההייטק בהרצליה פיתוח.
  3. פארק הייטק  גב-ים הרצליה צפון – מתחם הייטק, עסקים ומסחר חדש ומתקדם המשתרע על שטח של כ-12 דונם וכולל חמישה מבנים מרכזיים, הממוקם בחלקה הצפוני של הרצליה פיתוח.
  4. פארק הייטק גב-ים רחובות – קומפלקס מבנים חדשני המיועד לאכלס חברות בתחום הביו-טכנולוגיה, כימיה ואלקטרוניקה בפארק תמר ברחובות.
  5. פארק גב-ים נגב בבאר-שבע (בהקמה) – פארק הייטק המוקם על שטח של כ-200 דונם בסמוך לאוניברסיטת בן-גוריון והקמפוס הטכנולוגי של צה"ל, בשיתוף עם אוניברסיטת בן-גוריון, עיריית באר-שבע ומשקיעים אמריקאים. בניין ראשון הכולל 17,000 מ"ר אוכלס ובניין שני נמצא בבנייה. הפארק צפוי לכלול כ-20 מבנים בשטח כולל של כ-200,000 מ"ר.